Search

Healthy Planner do druku - monitoruj swoje nawyki

Według badań, osoby, które notują przebieg tego, co jedzą, jak ćwiczą, osiągają zdecydowanie lepsze, trwalsze wyniki. Dziennik umożliwia poznać nasze zachowania żywieniowe, niepożądane przyzwyczajenia i drobne słabości, których na codzień nie zauważamy, lub nie zdajemy sobie sprawy jak dużo tych błędów popełniamy. Sama po sobie wiem, że gdy notuję, działania, które sobie zaplanowałam wychodzą mi o niebo lepiej.
Zdrowy tryb życia to bardzo ważny element naszej codzienności, nie chodzi tylko o odchudzanie, ale również o utrzymanie odpowiedniej kondycji i zdrowia.

Istnieje masa diet, sposobów na osiągnięcie wymarzonej sylwetki, ale zapominamy, że brak systematyczności, ćwiczeń może sprawić, że nasze starania pójdą na marne.

Ten planner po części stworzyłam także dla siebie, ponieważ chcę w końcu zacząć notować moje nawyki, bo wiem, że wtedy wszystko przychodzi mi z większą łatwością. Dodatkowo, jak chyba każda dziewczyna, jak coś planuję, to uwielbiam mieć do tego nowy notatnik, dziennik, planner, który wizualnie mnie motywuje i jeszcze bardziej nakręca do działania :). Więc oto jest! Healthy planner ❤
  • Format A5 - najlepszy jako wkład do segregatorów, organizerów 
  • Grafika przygotowana w Ilustratorze, są to wektory więc planner będzie dobrze wyglądał w druku 
  • Najlepiej drukować na papierze o wysokiej gramaturze 
  • Zapisany jest w formacie PDF 
  • Miejsce na opis 5 posiłków, liczenie kalorii, ilości wody, spalonych kalorii oraz makroelementów. Tabela ćwiczeń i ruchu pod koniec tygodnia. 


Miłego planowania :)
Cześć!
Pola

Brak komentarzy

Prześlij komentarz